| Annaa a întrebat:

Mai exista profilul mate-info engleza intensiv? Multumesc!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,normal!

| vioreld a răspuns:

Imi pare rau sa va dezamagesc dar nu exista un singur profil MATE-INFO ENGLEZA INTENSIV, este total gresit.
Ceea ce spui sunt 2 profile diferite :
a) Matematica-Informatica
b) profil engleza/franceza intensiv (aici vorbim de liceul cu specializare limbi straine).
Dar ambele lucruri la un loc NU EXISTA, poti cauta oriunde, nu ai sa gasesti un singur profil MATE-INFO ENGLEZA INTENSIV.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Da

| marcela290 a răspuns:

Da

| Deyutzica a răspuns:

Da, normal.La liceu, este mai bine ca la toate clasele sa fie intensiv engleza pentru ca limbile straine sa fie mai bine invatate.

Funda?

| bogdan0302 a răspuns:

Da,in unele licee