| RamonaB a întrebat:

Mai stie cineva daca mai exista cumva Coca-cola vanilla? Buna era Doamneee straight face

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vazut odata la un OMV acum vreo cateva luni

| RamonaB explică (pentru suntserios):

Mersi frumos :* am sa incerc sa caut acolo la OMV happy

| Byanka_Bya_1997 a răspuns:

Buna Ramo! Da exista dar nu la noi in Romania, in alte tarihappy

| RamonaB explică (pentru Byanka_Bya_1997):

Mersi,pacat ca nu mai este si la noi in Romania sad din cauza la unele persoane mai asa, lau scos... straight face laughing persoane mai trilulilu si paguboase...

| carlyhalatz a răspuns (pentru RamonaB):

In Germania exista si cu aroma de portocale! dar cel cu vanilie ramane preferatul meu.stiam o reteta si cu cola si o cupa de inghetata de vanilie.se servea mereu la Pizza Hut, daca stii

| RamonaB explică (pentru carlyhalatz):

Da stiu, mersi frumos happy, dee aici la noi in Romania nu gasesti de toate... laughing straight face

| RamonaB explică (pentru carlyhalatz):

Da stiu, mersi frumos happy de, aici la noi in Romania nu gasesti de toate...

| carlyhalatz a răspuns (pentru RamonaB):

De ce ai publicat de 2 ori raspunsul?

| RamonaB explică (pentru carlyhalatz):

Din greseala. tongue...

| gogh a răspuns:

Gasesti pe okazii.ro http://www. okazii.ro/bauturi-non-alcoolice/bauturi-carbogazoase/coca-cola-vanilla-12-doze-355-ml--a122817310