| Na0al a întrebat:

Mami pleaca la servici si cu ea ma mai distram dar acum sunt singura ziceti-mi si mie ce sa fac

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Fa-i mamei un portret si cand ajunge acasa aratai-l.Va fi impresionata!
Sau culca-te. Timpul trece repede cand dormi. laughing Cand te vei trezi va fi langa tine. : X
Succes!

| albastrualb77 a răspuns:

De ce nu raspunzi la intrebari pe TPU, sau cheama pe cineva sa te joci, o prietena, intra pe net si joaca-te online ceva, nu stiu, dar trebuie sa iti gasesti o ocupatie, cand nu e " mami".

| Rj a răspuns:

Cauta carti si citeste-le pana descoperi ce fel de carti iti plac. O sa vezi ca o sa te simti foarte bine si timpul trece repede cand citesti ceva ce-ti place. In plus o sa stii mai multe decat prietenii tai si o sa vorbesti si o sa scrii mai frumos.

| Jeny1 a răspuns:

De exemplu să citești ceva care să te ajute să crești mare și frumoasă(mă refer la frumusețea interioară).

| Pasha_2390 a răspuns:

Buna Na0al.Ai putea sa faca timpul mai usor facand anumite chestii. Uitandu-te la tv, uitate in fiecare zi la o telenovela, ceva ce-ti place.Joaca-te la calculator, fa-ti temele.Iesi afara, joaca.Tot ce vrei tu poti face.