| emy a întrebat:

Mare, mare atentie!
Daca primiti un e-mail cu o prezentare de power point aparent inofensiva intitulata "Viata este frumoasa pps." nu deschideti acest fisier de nici un fel, ci stergeti-l imediat! Daca-l deschideti, va aparea acest mesaj:"Este prea tarziu, viata ta nu mai este frumoasa". Imediat vei pierde tot ce ai in calculator, iar persoana care ti-l trimite va avea acces la numele tau, e-mailul tau si la parola ta.Este vorba despre un virus nou care a inceput sa circule, trebuie sa facem tot posibilul sa-l oprim.
Doamne ajuta!

Răspuns Câştigător
| AnaaSb a răspuns:

Multumesc f. mult ca mi-ai dat acest sfat. o sa il trimit prin toooata lista mea de messenger ca sa incercam sa il oprim. tie ti s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| emy explică:

@Jerry:Nu,dragul/a meu/mea,nu am zis asa numai.L-am primit de la cineva(care,la randul sau,l-a primit de la altii,si tot asa...)pe mail,si l-am postat aici,ca stie cat mai multa lume si sa se fereasca...
anutza:Nu,nu mi s-a intamplat,dar,cum i-am spus si lui Jerry,l-am primit pe mail, si am simtit ca trebuie sa-l transmit la cat mai multi oameni care pot cadea victime(sa zic asa) unor oameni care nu au ce face, decat sa se ocupe de lucruri slabe.Imi pare rau ca trebuie sa o spun, dar asa e.

| AnaaSb a răspuns:

Asa e

| C3dRyK a răspuns:

E adevarat sau ai zis si tu asa?