| ImAgirl a întrebat:

Margarina ingrasa? gen Delma? big grin

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna.
Intr-adevar, are grasime, dar vegetala. Deci nu e chiar un pericol.
Bafta!
love struck

3 răspunsuri:
| Steaua10 a răspuns:

Margarina are foarte putine lipide si calorii.In mod normal nu ingrasa. Daca esti dispusa spre ingrasare, orice ai manca te ingrasi(foarte putin). Eu spre exemplu pot sa maninc juma' de luna doar carne si tot nu mai adaug KG.

| ytalyanu a răspuns:

Niciodata, este margarina vegetala cum sa ingrase

| mari_8059 a răspuns:

Nu ingrasa, nu iti face probleme. Bineinteles, daca iti faci probleme de greutate ar fi bine sa faci miscare. Insa in general margarina e ok la faza cu ingrasarea, eu cel putin nu am avut niciodata neplaceri cu Delma sau cu oricare margarina.