| DeMentaa a întrebat:

Metin are virusi? este vorba despre jocul metin

Răspuns Câştigător
| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

De obicei conteaza si situl de pe care il dawnloadezi si antivirusul pe care il ai ca sa reactioneze

13 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Depinde de antivirusul care il ai, unele fisiere care un joc le poate avea sunt marcate de antivirusi ca fiind spyware sau vreun virus, dar de obicei nu sunt decat simple fisiere.

| Diiana232997 a răspuns:

Da are, eu l-am avut mult timp si dupa aceea mi-am bagat un program AntiVirus si imi arata sa sterg metin2 pentru ca are virusi. Mie asa mi-a aratatbig grin

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Din cate stiu eu nu are virusi
joacate, ce ii asa greu sa reinstalezi un windows?

| AndY_8355 a răspuns:

Eu am BitDefender si scrie ca e plin de virusi l-am sters dar totusi vreau sa mai joc pot fake ceva?

| bobo404 a răspuns:

Depinde de site.eu il am de mult si nu am avut probleme, dar te sfatuiesc sa il iei de pe siteul oficial nu de pe google cum fac unii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L=am dat cuiva si a fost ok, vez ca iti arata spam can d vrei sa copiezi fisierul si daca este nu-l initiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L=am dat cuiva si a fost ok, vezi ca iti arata spam can d vrei sa copiezi fisierul si daca este nu-l initiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L=am dat cuiva si a fost ok, vezi ca iti arata spam cand vrei sa copiezi fisierul si daca este nu-l initiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin nu are virusi, daca o sa fie o chestie care palpaie>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup nu arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are unele iti sfatuiesc sa iei antivirusul ESED NOD32 antivirus 4 e cel mai tare mere bine pe xp3 mult noroc joaca united sunt GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are

| ceaicowski a răspuns:

Da are unele iti sfatuiesc sa iei antivirusul ESED NOD32 antivirus 4 e cel mai tare mere bine pe xp3 mult noroc joaca united sunt GM

ba ten' pnm ca UNITED nu are gm romani rolling on the floor joc si eu de multa vreme happy