| MarisRadu91 a întrebat:

Mi-am blocat un folder cu "penyulock" am pus o parola si cand am incercat sa-l deblochez cu aceeasi parola nu mi-a recunoscuto... am dezinstalat programu si tot e blocat folderul. ce pot face sa-l deblochez?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstaleaza programul la loc ("penyulock") altfel nu o sa-l mai deschizi niciodata pentru ca este criptat si incearca sa-ti aduci aminte parola ->poate ai scris-o cu MAJUSCULE sau doar prima litera este cu majuscula sau vezi diferite variante. Daca stii parola se deschide->altfel NU.

| MarisRadu91 explică (pentru neluL):

Stiu parola foarte bine, acum 5min am facut asta laughing)) am bagat-o de 23131 ori si imi zice ca e incorecta, e scrisa la fel, am copiato dupa ce am scris-o cu copy, e indentica, nu se pune problema de asta. e programu prost.

| neluL a răspuns (pentru MarisRadu91):

Poate cand ai dat copy & paste este posibil sa fi luat si un spatiu liber care nu se vede! (inainte sau dupa parola)