| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un nokia 7210 super nova, mi-a dat la el stik card de mem. dar nu am primit cd. ma tot chinui sa bag poze, muzica... si nu reusesc. Trebuie sa instalez un program? daca da ce program? va multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi ce cd sati dea daca nu ai cablu de date bluetooth la pc? stick este pentru a baga muzica pe el in loc de cd iar cardul este pentru memoria telefonuluihee hee

| Onutzu a răspuns:

Descarca de pe net driver Nokia 7210 si apoi il instalezi in pc si descarci prin cablu de date.Sau poti descarca direct pe memoria card doar daca pc tau are.Sau prin bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boule asa se cheama programul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soft pentru nokia 7210

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nici un program am un bluetooth si trimit cu el muzica poza etc... sau daca ai card dreader

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nici un program.Am un bluetooth si trimit cu el de toate sau daca ai card dreader mai este o solutie.

| wacky a răspuns:

Descarca de pe site-ul oficial NOKIA programul : Nokia PC Suite, si asta iti va recunoaste telefonul prin intermediul internetului.

sau

trimite-ti prin blothoot