| yonutzuyo a întrebat:

Am un nokia 7210 super nova si nu imi mai mere sa redau muzica in player... imi apare un mesaj,, memorie insuficienta,, stie careva despre ce este vorba?
pllllllllzzzzzzzzzzzzzz

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Mai sterge din ele niste muzica, poze video ce mai ai. dupa incearca iar.

| 123456 a răspuns:

Pai probabil nai memorie. ia-ti card daca are pentru card daca nu nu stiu da alceva n-are ce sa fie

| Iarina2003 a răspuns:

Probabil ca telefonul nu mai are memorie. Ai putea sa ii pui un card de memorie daca ai loc unde, iar daca nu ar trebui sa descarci pozele de pe el.

| yonutzuyo explică:

Mah pai memorie am ca am card de 1 gb si am incercat sa mai sterg din ele da tot nu merge

| yonutzuyo explică:

Ma pai memorie are ca am card de 1 gb si am incercat sa mai sterg din ele si tot asa imi arata