| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe Vodafone.ro, iar ei mi-au trimis un SMS prin care m-au anuntat ca nu mai primesc factura prin posta, ci doar online. Ce ar trebui sa fac pentru a rezolva asta?

3 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Te poti duce la un sediu, magazin vodafone si vorbesti cu cei de acolo. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anuleaza contul de pe vodafone si mergi si la vodafone la reprezentanta.

| insaneman a răspuns:

Sa te duci la un magazin vodafone sau la alti parteneri si sa intrebi acolo te vor ajuta mai mult.