| Gratian2000 a întrebat:

Salut TPU.Doresc achizitionarea unui DLC de pe Steam.Tin sa mentionez ca folosesc Portofelul Steam.Conteaza adresele de facturare si de cont? Jocul il primesc pe loc sau primesc ceva key prin posta? Primesc factura prin posta?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca il iei direct de pe steam, ti se activeaza imediat pe cont DLC pentru jocul pe care il doresti.

Primesti doar un mail cu tranzactia si cam atat. Nu ai nevoie de nici un key.

| Gratian2000 explică (pentru Intruder19):

Si adresa de facturare e importanta sau pot pune la misto happy?

| Intruder19 a răspuns (pentru Gratian2000):

Daca esti persoana fizica adica nu ai firma nu te ajuta cu nimic.