| iubireanaiubire24 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul! Cum as putea sa il gasesc? Cand sun la numarul telefonului imi apare ca suna dar peste cateva minute imi apare fara nici un raspuns! Sunt disperata! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Iti spun eu ca poti sa iti iei adio de la telefon si daca ai abonament te sfatuiesc sa il inchizi imediat

| EUSIATIT a răspuns:

Telefonul a scris pe el ADIO si daca ai abonament inchide l daca a fost cartela ok a aruncat o. DEci sfatu l meu este Cumpara altul si ai grija de el

| amyana a răspuns:

Ce rautaciosi sunteti daca vi s-ar fi intamplat voua cum ar fi? nu stiu cum il poti gasi si eu am pierdut telul meu
iti recomand sa blochezi abonamentu
si sa mergi la cel de unde l-ai loat si sa ii explici ce s-a intamplat poate te ajuta
bafta