| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stins un comp si acum cand il aprind imi cere parola dar eu nu am pus nici-o parola, ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Daca folosesti Windows XP, la Logon screen apasa Ctrl + alt + delete + delete ( da, de 2 ori delete ), iti va aparea un pop-up cu 2 casute. La primul scrii Administrator iar celalalt il lasi gol si dai OK. Dupa ce te-ai logat intri la Control Panel, User Settings si stergi parola de la contul cu probleme.

1 răspuns:
| DعeutZa a răspuns:

Poate sa fie virus.sau ceva.dar mi s-a intamplat si mie odata asemanator. aparea un chenar si tb sa bag o parola dar am dat OK si a pornit...ia incearca.