| Bobby26 a întrebat:

Mi se stinge monitorul o secunda dupa care isi revina la normal...care sa fie cauza?

FUNDA big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreun virus micut care isi face de cap in PC-ul tauhappyhappy

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Uita-ta si tu in spate daca e bine bagata mufa aceea la monitor si la unitate

| Bobby26 explică:

Mufele sunt bine bagate...am schimbat windowsul si tot se mai intampla. Ce poate sa aiba?

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns (pentru Bobby26):

Nu stiu, uita-te in unitate sa vezi daca e rupt vreun fir ce are legatura cu asta, daca nu altceva nu stiu, daca zici ca ai schimbat windows-ul virusi nai.O alta varianta ar fi sa conectezi alt monitor(al unui prieten) sa vezi daca merge la el.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns (pentru Bobby26):

Nu stiu, uita-te in unitate sa vezi daca e rupt vreun fir ce are legatura cu asta, daca nu altceva nu stiu, daca zici ca ai schimbat windows-ul virusi na-i.O alta varianta ar fi sa conectezi alt monitor(al unui prieten) sa vezi daca merge la el.

| Bobby26 explică:

M-am uitat nu e nimic rupt...cum sa ma duc ca nu face dupa un anumit timp(regulat) face cand ii vine cateodata trec ore si nu face nimic, altadata face mai des