| iarina2010 a întrebat:

Miley Cyrus este impreuna cu Nick Jonas?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Nup...nu s-au impacat sad ei au ramas buni prieteni de la despartire dar cine stie big grin poate ne surprind love struck Desigur sansele sunt foarte mici sad
oricum as putea sa ma obisnuiesc cu ideea big grin big grin
xoxooo, mary peace sign

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Au fost impreuna, dar s-au despartit happyTotusi au ramas prieteni big grin

| Princessee a răspuns:

NU mai sunt, dar intr-adevar au fost impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu a fost dar nu mai este tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai, e cu mine...cine ti-a zis ca e cu Nick Jonas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt din nou impreuna. dar ar fi pacat deoarece se potriveau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil la cat de apropiati au fost in ultimul timp dar mai bine ar fi sa nu tot interpretam diferite povesti si sa ii lasam pe ei sa declare daca este ceva intre ei sau nu... ori cum eu sper ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca mai sunt impreuna.paparazzi in ziua de azi nu mai stiu ce sa inventeze pentru a avea faima si popularitate... uite iarina2010 poti sa ma cauti la iulia_na2008 si poate lamurim asta.nu stiu dc se tot baga paparazzi in viata lor. off wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Catregoric nu. S-au desp de mult si nah is pr buni... love patrik:*:*:*:*:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca 2010 e un an bun si ca mailey cirus chiar esti cu nick jonas! super tare!
dar nu mai sunt asta este!
a fost alegerea lui nick jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai nou s-au impacat! Miley i-a dat papucii fotomodelului si acum e iar cu Nick...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au fost impreuna dar s-a despartit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt din nou impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley este o snoaba nu merita dragostea lui Nick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se pot impaca pentru ca ar fi frumosi impreuna si sunt amandoi vedete.Cred ca sar descuraca de minune impreuna. Sper sa se impace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se pot impaca pentru ca ar fi frumosi impreuna si sunt amandoi vedete.Cred ca sar descuraca de minune impreuna.Sper sa se impace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, cred ca nu mai sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa miley cyrus stie ce sa aprecieze, mai dragostea lui Nick, nici nu mai stiu ce sa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, is just friends! I am from Los Angeles, my name is Nicole Anderson and I am a good friend with Nick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratisu joe a declarat ca sunt din nou un cuplu din pacatecrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup...in nici un caz nu se potrivesc dar inca isi cauta o partenera nick deoarece s-a despartit de Selena Gomezlaughinglaughing

| teddy_8141 a răspuns:

A fost dar nu mai e.

| missandry02 a răspuns:

Acum 2 luni Joe a spus intr-o emisiune televizata ca Nick este impreuna cu Miley. Se zvoneste ca Miley a primit un inel de logodna de la Nick. Un apropiat al familiei Cyrus a declarat ca inelul este perect pentru Miley.