| ingerashpierduth a întrebat:

Hei TPU... mie imi plac foarte mult Miley Cyrus si Nick Jonas asa ca care imi face cel mai bun referat (ninim 10 randuri) despre dragostea din ei 2 primeste fundahappy.
Dar daca ati putea sa imi scrieti cum sau cunoscut, cine de cine s-a despartit ca sa fie impreuna ar fi si mai binebig grin

3 răspunsuri:
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai nu stiu ce se intampla sau ce s-a intamplat intre ei. dar iti spun ca nu merge sa dai doua funde la o singura intrebare laughing

| tymo20 a răspuns:

Miley cyrus si nick jonas nu mai sunt impreuna!

| katy001 a răspuns:

laughing Frate voi ganditi inainte sa puneti intrebari de genul asta? laughing