| ġคвÿ a întrebat:

Nu mai merge sa fac iduriiii...
de fiecare data cand incerc sa fac un id imi apare "Your password cannot include any part of your name" la parola am bagat orice fel de parole tot nu mrg... astept rasp,, funda

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Schimba-ti ip-ul, da refresh la pagina, restart la pc... prostii de-astea... asta e un bug.

| sylar2007 a răspuns:

Asta pentru ca iti pui in parola un nume din id de exemplu nu ai voie sa iti faci un id gen gabyBo si sa ai parola gaby dar in schimb daca iti pui id-ul sa zicem GabyBo si parola... Bucuresti(e un ex)100% merge

| ġคвÿ explică (pentru sylar2007):

Da frate asa am facut nu mrg am incercat tot felul de parole si tot nu mrg ute id care vioam sa-l fac c_crazy_boy15@yahoo.com

| ġคвÿ explică:

rolling on the floor)) ce melodie maria-ioana laughing)

| ġคвÿ explică:

Pote imi faketi si mie un id cu idul c_crazy_boy15@yahoo.com simi ziceti parola ca la mine nici de cum nu mrg

| ġคвÿ explică:

Gta am reusit era legat de nume de sus, nu trebuie sa bagi caractere ex : ►◄
adica nu-ti da voie trebuie sa bagi de ex : nume & prenume... rezolvat

si castig nul dau la nimeni.
pentru ca e rezolvat de mine.

| lory1209 a răspuns:

Incerca sa pui cifre la parola dar nu data ta de nastere ceva care sa nu aiba legatura cu tine:d