| SalatăGamingHD a întrebat:

Nu stiu daca e categoria corecta, dar sa trec la subiect.
Nu pot accesa contul e-mail parola si e-mail le stiu perfect dar problema e ca imi cere nr de telefon pe care bineinteles l-am pierdut si numai am cum sa dau de el, si stiu ca voi fii criticat la intrebare ca nu e contul meu si vreau sa il sparg sau chestii de genu dar NU nu vreau chiar se intampla si celor m-ai simpli oameni si chiar am nevoie de acel cont de e-mail cum as putea sa il recuperez inapoi avand in vedere ca numai am acces la nr de telefon prin care primeam codul de verificare adica nu exista o alternativa sa recuperez contul fara numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Prin intrebarile de securitate?

| SalatăGamingHD explică (pentru Panzer1945):

Singura modalitate care am gasit'o este cu numarul sa trimit resetarea prin numarul de telefon, daca nici asa nu voi reusi plec la Vodafone sa-mi recuperez acel numar de telefon happy Multumesc oricum de ajutor poftim o funda

1 răspuns: