| anonim_4396 a întrebat:

Nu va suparati dar care sistem de boxe sar auzi mai bine ma refer la bass si medi sistemul Logitech z 623 2.1 200w rms sau sistemul genius sw-hf 6000 5.1 200w rms am auzit ca genius ar avea si tweetere
rog seriozitate si sa raspunda doar cei care stiu si care au mai avut sistemele astea daca se poate funda!

Răspuns Câştigător
| HRYPTR a răspuns:

Eu am niste boxe Logitech Z623 2.1 DE 200w RMS si sunt dezamgit. Chiar regret ca nu mi-am cumparat de la inceput sistemul Genius, acum e mai costisitaore treaba. Nu iti cumpara boxele Logitech, o sa regreti.