Întrebare recomandată | Darius95 a întrebat:

Boxe Genius SW-HF5.1 6000, 5.1, 200W ce parere aveti? Vreu sa mi le iau pe viitor, sper sa fac rost de 7 mil cam atat este pretul, am auzit ca si sateliti scot bass... Mai mult ma intereseza bass-ul, il scot ca lumea? Multumesc pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este un model bun. Basul sună natural, dulce şi destul de puternic. Sateliţii şi ei îşi fac treaba bine în domeniul medii - înalte. Merită toţi banii!

| Darius95 explică (pentru Arthur):

Intr-adevar isi merita bani, arata foarte bine si scot si sunet de calitate din cate am vazut in video pe youtube.

| Serafir a răspuns:

Stai la bloc sau la casa daca stai la bloc nu til lua ca nu ai sa-l folosesti la pana la limita, daca stai la casa havefun verifica si alte preturi si daca ti se pare cel mai avantajos iale