| eugenl a întrebat:

Numai pentru cunoscatori. Am un job dar vreau si ceva bani in plus si am descoperit ca se pot castiga si din munca de pe net. Cine stie site-uri care sigur angajeaza sa faca munca online si cat mai repede. Ma pricep cat de cat la calculator, dar nu vreau programare ca nu-mi place. Sa-mi spuna persoanele care fac lucrul asta, daca se gasesc si pe site-ul asta?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca freelancer.com,daca stii engleza sau cel putin o limba straina poate reusesti sa iei ceva la vreun project.

| eugenl explică:

Nici nu ma bazam pe PTC, as vrea sa incerc grafica 3D dar sunt oare angajatori care angajeaza fara experienta?

Răspuns utilizator avertizat