| eugenl a întrebat:

Am un job dar vreau si ceva bani in plus si am descoperit ca se pot castiga si din munca de pe net. Cine stie site-uri care sigur angajeaza sa faca munca online si cat mai repede. Ma pricep cat de cat la calculator, dar nu vreau programare ca nu-mi place. Sa-mi spuna persoanele care fac lucrul asta, daca se gasesc si pe site-ul asta? Numai pentru cunoscatori, dau funda si vreau cat ma multe raspunsuri si cat mai detaliate si din experienta proprie, ca sa am de unde alege big grin

3 răspunsuri:
| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa citesti mail-uri.mai intai te inregistrezi si ei vor incepe sa-ti trimita mail-uri pe care trebuie doar sa le accesezi chiar din urmatoarele 24 de ore.doar dai click pe ele si vei face bani. putini, dar decat deloc;) si siguri, fara investitii, nu trebuie sa investesti nimic, fara alte spam-uri si site-uri care promit mult si nu fac nimic.mai pierzi si timp degeaba...intra aici pentru mai multe detalii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| Arturelus a răspuns:

Aici faci bani bine doar prin deschidere de siteuri cate 20 secunde fiecare.http://cashbux.info/?r=arturelus You click 10 ads per day = $ 1
20 referrals click 10 ads per day = $ 100
Your daily earnings = $ 101
Your weekly earnings = $ 707
Your monthly earnings = $ 3030
Refferals sunt persoanele invitate de tine.Tu faci pe zi 1.20$ si un invitat face 6$ pentru tine.in total 7.20 $ pe zi, dar daca inviti mai multi aci si mai mult.Trebuie sa deschizi siteurile din surf ads si sa astepti timpul scris acolo pana apare bifa verde.E un site interesant.Am facut multi bani acolo si i-am scos cu succes.La e-mail-uri pui aceleasi (adica la alert pay).Si le faci in fiecare zi si iti ia in jur de 5 minute.pentru mai multe informatii ma gasesti pe yahoo messenger: arturelus.

| iyony19 a răspuns:

Vezi detalii si inscriete la http://www.symbux.com/? ref=iyony19