| Adix232 a întrebat:

O intrebare despre functia Pop-up.

Stiu ca Pop-urile iti deschid pagini in plus (reclame) pe care tu, probabil n-ai vrea sa le vezi.
Ce trebuie sa fac pentru a bloca aceste reclame? Imi apare mereu in dreapta sus ceva cu Edit pop-up. cand deschid o pagina noua

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

ORI foloseste atceva ca explorer pe net,si iti recomand este deosebit de sigur firefox mozila,are adonuri bestiale si antivirus,si winpop,reclame bagarete, contra site-urilor porno, si contra benerului enervant cu:esti al 999999 vizitator ai castigat.bl bla precum este cool incearcal este in limba romana si poti face apoi comparatia intre windows explorer si mozila, diferenta de la cer la pamant.Succes.

| Adix232 explică:

Mozzila Firefox folosesc, explorer se misca foarte greu in comparatie cu firefox.

| DomnulNu a răspuns:

In Internet Explorer click Tools. Click Internet Options. Click Privacy. Selecteaza Turn on pop-up blocker. Click si Settings: selecteaza la Blocking Level HIGH Block all pop-ups. Gata! Nu mai intra nici un pop-up dar nici nu vei mai putea deschide anumite pagini.