| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Oare de ce nu imi functioneaza facebook-ul imi arata doar fereastra de sus si imi spune cate notificari am si nu ma lasa sa fac altceva? dau funda daca vreun raspuns ma ajuta

3 răspunsuri:
| BroCkenWiNgS a răspuns:

Pai sau trebuie sa iti setezi data si ora corect sau sa iti stergi istoricul(istoric-sterge datele de navigare-si o sa iti apara o fereastra tu trebuie sa selectezi sa le stearga de la inceput apoi dai ok si astepti.). dupa inchizi browser-ul si apoi incerci sa vezi daca functioneaza

| Adrian_Rosca_2000 explică (pentru BroCkenWiNgS):

Da asta era problema

| BroCkenWiNgS a răspuns (pentru Adrian_Rosca_2000):

Ma bucur ca te-am putut ajuta