| bkb300 a întrebat:

Opinia voastra, in legatura cu necesitatea protejari naturii de catre om. mie mi-au venit cateva idei da puteti sa mai ma ajutati, funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| macgyver a răspuns:

Eu cred ca este foarte important sa pastram natura pentru ca ea ne-a dat posibilitatea sa ajungem unde suntem astazi. Dar se pare ca politicienii nostri nu gandesc la fel ca noi, din pacate... asa cum reiese si din link-ul urmator : http://reclama-reclama.com/reclama-nu-merge-deloc-mana-in-mana-cu-ecologia/