| edytZzza a întrebat:

Pe ce dau sa deschid inventaru pe Minecraft la Singleplayer.

5 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Apasa Pe E

Funda!

| edytZzza explică:

Eu ma referam la inventarul in care iti creezi pat si chestii.

| Cupquak3Lov3r a răspuns (pentru edytZzza):

Pentru inventarul unde creezi chestii? Pai daca apesi pe E ai langa caracterul tau 4 casetute. Poti sa creezi si acolo da putine lucruri. Faci un crafting table(masa de lucru) si da click dreapta pe el.Iti apare inventarul unde creezi lucruri.

| Vicentexes a răspuns:

Apasa escape sau tab sau ce ai pentru. ati deschide meniu, apasa pe settings, apoi pe controlls. Uite-te la toate `controalele`si schimba-le daca vrei.

| Flokfighter a răspuns:

Apasa pe E (daca nu merge apasa i)
Funda?