| JajaAliensHere a întrebat:

Pe ce post se difuzeaza concertul de la Piata Revolutiei? Nu de alta, dar cam asta mi-a mai ramas de facut in noaptea asta :\

8 răspunsuri:
| BoomBoomPow a răspuns:

Pe mtv parcathinking

| JajaAliensHere explică (pentru BoomBoomPow):

Da, stiu ca de obicei il difuzau pe mtv si procinema simultan, dar vad ca anul asta nu e pe niciunul. Parca vad ca a ramas doar pentru cei cu abonament pe voyo :\

| BoomBoomPow a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Poate ca mai dureaza pana incepethinking

| Ursache_Anton_1995 a răspuns:

Pe antena 3

| JajaAliensHere explică (pentru Ursache_Anton_1995):

Multumesc de raspuns, dar pe antena 3 e cel din piata constitutiei sad

| Ursache_Anton_1995 a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Scuze m-am incurcat putin...

| TPUlica a răspuns:

Nu stiu dar iti sugerez sa te uiti imediat pe pro tv sa urmaresti emisiunea,, Magic Show''.

| Neghina_George_1993 a răspuns:

Nu il difuzeaza.