| salmankhan a întrebat:

Pe facebook mi-am micsorat din greajala site facebook si nu mai vad bine scrisul. cum il maresc la loc?

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Tine apasat CTRL si apasa pe +

| OOOLEOOO a răspuns:

Ctrl si ''+''

ctrl -> +

| Kr5 a răspuns:

Ctrl + rotita de la mouse in fata sau sa micsorezi dai inapoi happy

| Killer4Oscuro a răspuns:

Tine apasat pe CTRL si + sau tine pasat pe CTRL si dai de rotita de la mouse si il vei face. Bafta happy

| dogslover a răspuns:

La optiunile browse-ului, la customize and control sau edit, depinde ce browser ai, o sa gasesti zoom-ul, si il poti seta. Zoom-ul normal este de 100%, dar il poti face mai mic sau mai mare daca ai nevoie.