| AvalohAlyn a întrebat:

Pentru cat timp putem vedea Liga 1 la Digi? Si platim ceva in plus pentru fotbalul romanesc, la RDS?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

RCS-RDS au cumparat drepturile de transmisie pentru Liga 1 si Cupa Ligii pana in 2019. Nu se plateste nimic in plus la abonament.

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu ştiam că nu mai e deloc pe Digi...

| AvalohAlyn explică (pentru Gizăz):

Acum in iarna asta au cumparat drepturile tv pentru meciuri si cei de la Digi. Urmeaza sa vedem si pe Digi meciurile din liga 1 pe langa Look tv si look plus.

| Gizăz a răspuns (pentru AvalohAlyn):

În ţară am cablu de la o firmă care furnizează Look, deci nu am avut niciodată probleme. Dimpotrivă, nu am Digi. laughing Oricum, nici nu am Look setat. Nu mă uit la Liga I. Bleah!

| alexs99 a răspuns:

Pana in 2019, si, nu, nu plateste nimic in plus pentru a putea vedea partidele din Liga 1.
O zi buna.

| IonutZidaru01 a răspuns:

Nu, nu platesti.