| Annd a întrebat:

Pentru cei care au Android. Merge sa activezi modul avion in timp ce te suna cineva? Sau sa inchizi telefonul? Multumesc, Funda.

2 răspunsuri:
| iulikutza14 a răspuns:

Il activezi oricand vrei eu am Samsung star 2 si il activez oricand vreau dar sa stii ca dupa ce til activezi nu te mai poate suna nimeni (daca chiar te urci intr-un avion dupa ce cobori inchizi modul de zbor ) sper ca te-am ajutat
funda?

| Annd explică (pentru iulikutza14):

Eu am Samsung Star II, si nu are sistem de operare. Stiu ce face modul avion. Eu am nevoie sa aflu altceva in legatura, si asta se adreseaza celor care au Android OS. Multumesc de deranj, oricum.