| Teresa a întrebat:

(pentru cei de la real mate-info)Voi ce orar aveti sau ati avut in clasa a 9-a?
(la mate-info normal fara intensiv sau bilingv)

Răspuns Câştigător
| MaDaMadalina18 a răspuns:

Luni: Chimie, Romana, Sport, Romana, Biologie, Logica
Marti: Fizica, Fizica, Matematica, Franceza, Engleza, Istorie
Miercuri: Info, Info, Info, Biologie, Matematica, Matematica
Joi: Dirigenție, Fizica, Mate, Mate, Romana, Chimie, Franceza
Vineri: Religie, Romana, Geografie, Engleza, Muzica/Desen(o saptamana muzica, o saptamana desen)

1 răspuns:
| Sunshinee a răspuns:

Un orar ca naiba, multa mate si fizica. e un an greu, va trebui sa te tii de treaba daca vrei sa fii printre primii. Bafta!