| Aniu a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un orar de mate-info simplu? Fara intensiv, bilingv sau ce mai e big grin.

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

In scoala mea exista 3 clase de mate-info si au urmatoarele orare:
9A(prima clasa de mate-info):Luni:mate, 3 ore info, fizica, biologie(se intra la ora 2)
Marti:romana, matematica, lb.incepatoare,geografie,chimie,religie
(se intra la 2)
Miercuri:matematica, romana, logica, lb. avansata, fizica, sport, muzica/desen(o saptamana. muzica-cealalta desen)(se intra la 1)
Joi:fizica, mate, romana, lb. incepatoare, info, istorie(se intra la 2)
Vineri:romana, lb. avansata, biologie, chimie, 2 ore info(se intra la 2)
9B:Luni:info,romana,mate,info,fizica,biologie(se intra la 2)
Marti:sport, lb. avansata, lb. incepatoare, geografie, romana, chimie(se intra la 2)
Miercuri:info, 2 ore mate, biologie, muzica/desen, fizica, romana(se intra la 1)
Joi:3 ore info, lb. incepatoare, logica, istorie(se intra la 2)
Vineri:mate, lb. avansata, romana, fizica, religie, chimie(se intra la 2)
9C:Luni:romana, fizica, lb, avansata, sport, biologie, geografie(se intra la 2)
Marti:2 ore mate, lb. incepatoare, romana, istorie, romana(se intra la 2)
Miercuri:2 ore info, chimie, mate, fizica, mate, lb. avansata(se intra la 1)
Joi:2 ore info, romana, lb. incepatoare, logica, religie(se intra la 2)
Vineri:2 ore info, biologie, muzica/desen, chimie, fizica(se intra la 1)
! La informatica exista mai multe specializari(deci sa nu te sperii unde scrie 3 ore info), dar nu le-am inteles prescurtarile.Acestea sunt:InfL(3 ore pe saptamana), TIC(2 ore pe saptamana) si InfC(1 ora pe saptamana).
Iti doresc succes de la anul si, mai ales, sa supravietuiesti la informatica(pentru ca se spune peste tot ca este foarte grea)!

| GoldandSilver a răspuns:

aici :http://cnprsv.ro/? page_id=36#mi
Funda?