| AnastasiaScarlat a întrebat:

Peste câteva zile merg la ziua unui prieten. Întrebarea este: oare merg niște cizme de vară albe, o fustă roz cu alb scurtă și o cămașă de blugi? Aștepți să-mi spuneți dacă e ok, sau aștept alte idei.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La cum arati, ai putea sa te imbraci cu orice, nu-i nicio problema rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| EnvyU a răspuns:

Oh da, cizme albe cu fustita roz cu alb si camasa :X de blugi sa fie nerdy, daca mai esti si slabuta :X si roscata :X nu stiu cum o sa ma abtin sa nu ma gandesc la tine

| Ruxandra15 a răspuns:

Unde ai vazut tu fusta roz cu camasa de blugi? Nici macar alea de pe centura nu se imbraca asa. Niciodata nu merge roz cu albastru ca doar nu joci la Steaua(oricum e varza, nu a facut nimic aseara). Daca vrei camasa de blugi neaparat mergi pe fusta alba sau neagra sau turcuaz. Daca vrei fusta roz neaparat bluza alba sau rosie ori corat. Cizmele albe merg in toate variantele doar daca nu iti pui fusta alba atunci va trebui sa schimbi incaltamintea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Fustă roz cu bluză roșie? Tu unde ai văzut așa, nebuno? Documentează-te în moloz și după aia vino să zici de centură...

| singuraticul90 a răspuns:

Poti sa te imbraci cum te simti tu mai comfortabil, nu cred ca il intereseaza pe el prea mult cum te imbraci

| AndreeaNG a răspuns:

Bună! Eu zic sa te îmbraci în ceva mai classy dacă ma înțelegi, depinde și de locație, dacă își face ziua la el acasă clar nu te poți duce în rochie lunga eleganta, dacă de exemplu e un majorat mai sofisticat sau ma rog o ziua onomastica mai sofisticata încearcă sa nu fii prea stridenta, eu zic ca atragi mai multe priviri îmbrăcând te mai ok și sa fi și sexy decât prea strident. Asta e părerea mea, dacă ne spui și unde își face ziua ar fi ok. Știu ce zic am 18 ani