| TƎD a întrebat:

Plang in somn, indiferent ce visez adica daca e urat sau frumos dar plang si ma misc aiurea in somn care este cauza?

Răspuns Câştigător
| BlackStar1234 a răspuns:

Poai eu sunt doctor si ti-as sppune un remediu daca vrei sa numai faci asa ar trebui sa urmezi urmatorul tratament pune intr-o oala 1lspirt si 1l ulei amesteca timp de 5min apoi ungeti mainile cu ele la fel si fata si faci acest remediu ca mvreo 2 saptamani 1 pe zi adica dimineata in loc sa te speli pe fata cu apa te speli cu compozitia aia si nu o sa mai patesti as iti garantez

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Esti stresat s-au suparat