| grigor3 a întrebat:

Pot cere informatii despre prezervative la farmecie? e vreo rusine?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare o rusine dar nu pot sa garantez ca iti va si raspunde, depinde pe cine nimeresti.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi rusine? Esti major nu? deci, liber la sex si protectie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool acest user @DonnaAlba umple site ul asta cu raspunsuri de cacao. De parca daca nu e major nu are liber la protectie si sex.

| Nemessys a răspuns:

Nu e nicio rusine laughing. Informatii alea sunt utile si ar trebui sa le stii. Decat sa folosesti prezervativul ca un prost doar din cauza ca,, iti este rusine" mai bine intrebi si asa il folosesti cum trebuie. Sau. cine stie ce vrei tu sa afli. Ca doar nu degeaba sta vanzatoarea acolo. Nu oricine poate sa fie vanzator la o farmacie. Trebuie sa stie cate ceva despre fiecare produs pe care-l vine.

| DrGoogle a răspuns:

Sincer daca e o doamna mai in varsta slabe sanse sa capeti informatii.

| Mrfear a răspuns:

Rusine? Daca esti minora poate da, oricum tot ti-l va da, daca esti majora no problem happy