| MellCoop a întrebat:

Pot iesi cu masina din tara daca tocmai am cumparat-o si nu am decat contractul de Vanzare Cumparare, Talonul si Cartea masinii.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Tu spui cartea masinii la cartea de identitate? iti trebuie si asigurare neaparat

| christianlaroka a răspuns:

Cel mai sigur cauti in legislatie sau intrebi pe cineva care chiar are habar despre aceasta treaba. Esti mult mai sigur decat sa iti dam noi un raspuns pozitiv si sa nu fie ok. Sper sa nu te superi.

| Nostradamuss a răspuns:

Cred ca trebuie sa fie pe numele tau