| dayosa4230 a întrebat:

Pot merge cu laptopul la liceu pentru a il folosi in timpul pauzelor si a orelor care nu se fac? N-am gasit nimic pe tot internetul despre treaba asta. Ma gandesc ca daca se permite cu telefonul in pauza se poate si cu laptop-ul.

2 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

La mine în școală era un băiat care venea cu un laptop de gaming și, în pauze, juca jocuri.

| user0328 a răspuns:

Teoretic nu are de ce să fie o problemă; acum faptul că unii profesori interzic lucruri, că așa vor ei, e partea a doua. Spre exemplu sunt unii profesori care nu sunt de acord să stai pe telefon în pauză, deci nu vor fi de acord nici pe laptop, dar dacă nu ai astfel de profesori poți merge liniștit cu laptopul la școală.