| DraPraaHaarp a întrebat:

Elevi/studenti cum e in vacanta?big grin Nu va e dor de colegi si de nebuniile din timpul pauzelor/orelor?:Xhappy

6 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Sincer daca nu near pune sa scriem asa mult as merge de drag la scoalawinking

| DraPraaHaarp explică (pentru Burlacu006):

Hmm nu stiu ce sa zic, nici mie nu imi place dar, din cate observ e foarte important, sa nu avem dificultati din punct de vedere gramaticalhappy PS:

ne ar pune/ne-ar punehappy

| Burlacu006 a răspuns (pentru DraPraaHaarp):

:@ auzi tu ce faci ma corectezi?

| melittlelioness a răspuns:

Ba da.Imi lipsesc toti si toate. Abia astept sa incep liceul sa mai "SOCIALIZEZ" si eu.

| dRem a răspuns:

Astept sa inceapa scoala pentru ca oricum in primele 2 saptamani nu facem nimic si deja m-am plictisit de atat somnlaughing