| NikoNikoleta12345 a întrebat:

Pot merge la seral daca sunt insarcinata? Sunt clasa a 11 a inca la liceu teoretic, insa in primele 3 luni de a 12a burta va fi destul de vizibila si nu voi mai putea merge la liceu. sau as putea sa inghet anul si sa revin urmatorul in mod normal si in aceeasi clasa anul viitor? Daca termin clasa a 11 a la liceu iar apoi ma inscriu la seral mai fac inca 2 ani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei putea continua cl. a XII-a, dupa un an, si la zi, deoarece vei intrerupe scoala pentru nastere si nu vei depasi varsta clasei a XII-a cu mai mult de 3 ani.

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Bună. Îți plți continua studiile. Cel mai bun sfat este să vorbești cu diriginta ta. Sau dacă n-ai dirigintă, cu o profesoară. Îți va spune ce să faci. Și dacă vrei să renunți în a 11 a, sigur vei lua anul de la cap și clasa a 12 a, deoarece ai diploma doar de 10 clase. happy Naștere ușoară!

| Daniel9988 a răspuns:

Stii ce apreciez la tine? Faptul ca in ciuda faptului ca esti atat de tanara, nu ai ales sa faci avort. Sunt o multime de fete care fac asta.Eu,personal,sunt impotriva acestui lucru.Din curiozitate, sper sa nu fiu nepolitiocos, tatal copilului stie?

| FTLStyle a răspuns:

Daca ti-o trebuit jaga jaga laughing