| vlad1887 a întrebat:

Pot sa reincarc cu 1 euro de la Vodafone prin reincarcare electronica? sau care e valoare minima?

9 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Nu poti! minim e 5 euro

vorbeste cu un prieten sa-ti trimita un euro si il platesti u (5 lei:p )

ceauhappy

| Hash001 a răspuns:

Cam sarac, cum naibii ma un euro? Un euro am eu in buzunarul de la pijamale.

| otylyaotty a răspuns:

Se poate daca e electronica, minimul e 1 euro.

| imitatiedeom a răspuns:

6 euro este minim.

| imitatiedeom a răspuns:

Ma repet azi am fost la un magazin Vodafone si s-a schimbat, minimul este de 6 EURO!

| vlad1887 explică (pentru imitatiedeom):

N-are cum sa fie minim 6 euro electronic..ca eu am optiunea de 5 eurolaughingsi incarc lunar..si luna asta din greseala am ramas fara 20 de centi din aia 5 euro si nu pot incarca

| vlad1887 explică (pentru vlad1887):

Pardon nu mi s poate activa optiunea

| SmileyTavy a răspuns:

Se poate incarca si de la 1 Euro in sus.

Poti incarca si online aici http://shop.smartgen.ro/incarcare-cartela/vodafone

| Blackgoth a răspuns:

Da. Poti incarca cu un 1 euro dupa site-ul http://www.activare.ro
Tocmai am incarcat eu. Sper sa iti fie de folos.