| grigor3 a întrebat:

Poti sa pariezi online fara card? adica doar cu cont? de exemplu te duci la o casa de pariuri,dai bani, si din aia pariezi

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da. Majoritatea caselor de pariuri au optiunea asta. Superbet, EFortuna, Casa Pariurilor stiu sigur. Iti faci cont, il alimentezi prin agentie, iar banii, in cazul unui eventual castig, tot prin agentie ii scoti.

| Holiday a răspuns:

Doar Stanleybet are optiunea asta. Dar vezi ca franciza Stanleybet in Romania, Right Betting e in insolventa. Nu sunt probleme deocamdata, dar nu se stie cand apar...

| untu a răspuns:

Iti recomand pentru binele tau sa nu pariezi pe nimic si asa castigi mult mai mult! Nu mai toca banii aiurea!

| grigor3 explică (pentru untu):

Zburda,ba,de aici