| anonim_4396 a întrebat:

Se poate citi la un mess arhiva? de exemplu daca ai mess 11 si intri de pe alt calculator, o poti citi? raised eyebrows scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Adrian1997 a răspuns:

Tre sa bifezi tu sa ti salveze arhiva, si dupa aceia ti se salveaza pe orice calculator care are bifata optiunea in momentul cand intrii cu id ul tau!

3 răspunsuri:
| HaDeS_9190 a răspuns:

Daca ai fisierele de arhiva, da le poti citi.

| Roxxxxx a răspuns:

Daca vei intra dupa alt calculator nu.pentru ca arhiva se salveaza in calculatorul dupa care ai vorbit

| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Poti sa o citesti dar doar daca ai mess 11 si daca ti se salveaza ...shy nu daca se salveaza pana iesi de pe mes daca se salveaza si o ai mereu.

in general potilove struck:*.