| andrei1121 a întrebat:

Povestea din Regele Shaman se termina cand moare Hao?

Răspuns Câştigător
| ImiUrascViata a răspuns:

De fapt nu moare lol este infrant spiritul lui Hao si regele shaman nu trebuia sa se incheie mai trebuia un sezon 3 dar din nu stiu ce motive nu stiu de ce nu la continuat sezonul 2 se termina cand toti primesc la clopotele oracol mesaj legat de turneu cand se despartisera toti pe toate drumurile lor. Yoh acasa la el, Morti la fel Rio cu motocicleta la drum parca, Tao nu mai stiu parca si el la casa lui Liserg in Londra continua cu investigatii pe acolo si Horo Horo s-a facut bucatar parca tongue! Funda?

| andrei1121 explică (pentru ImiUrascViata):

Da dar asta a fost ultimul episod din poveste nu mai urmeaza altele?

5 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Frate de cad nu am mai vazut desenele alea!

| Rippz a răspuns:

Da, atunci se termina

| Rippz a răspuns:

Da,atunci se termina.

| Robica_Roby_1993 a răspuns:

Da,cand moare Hao si cand amidamaru ntra in acea piatra, aceea din care aiesit la inceput.