| Nic a întrebat:

Pusesem eu o intrebare ieri in legatura cu traseul si sala pentru permisu auto.Am dat azi traseul si se pare ca nu s-a schimbat nimic, daca picam trebuia sa dau sala iar peste 15 zile, mai exact a 16 zi de cand picam happy

Maine trebuie sa ma duc sa iau permisu. Ce vreau eu sa stiu e daca o sa-mi faca maine poza pentru el sau o sa se foloseasca de poza facuta cand am predat dosarul? big grin
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu îţi mai face poză. O foloseşte pe cea pe care ţi-a făcut-o când ai predat dosarul.
P. S. Din câte ştiu eu nu-ţi dă a doua zi permisul, ci ţi-l trimite acasă printr-o firmă de curierat în maxim 3 săptămâni. Mâine poţi să-ţi iei dovada cu drept de circulaţie până îţi vine permisul.

| Nic explică:

N-am dat desi m-a tentat. A fost o ambitie desi lucru asta m-a facut sa il iau cu vreo 3luni mai tarziu happy
A fost a 3 a oara cand am dat traseul, la sala nu am avut probleme

Apropo 500euro nu-i cam mult? Din cate am auzit eu se da jumate.
Si daca sti te rog raspunde si la intrebarea mea ca nu am pus intrebarea doar ca sa ma laud.

| Nic explică:

Vad ca nu se editeaza raspunsul...

Editat happy greu cu netul.Scuze

| Nic explică:

Am fost azi in pipera si se pare ca domnul politist a avut dreptate deci mi-am ridicat permisul a doua zi dupa ora 12 cum mi s-a spus happy
Si s-a folosit poza care era deja pe dosar nu cea care o faceai acolo pe loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati bani ai dat la traseu? sincer.eu 500.