| DanyelBordas a întrebat:

Puteți să îmi spuneți de ce poștă aparțin în Cluj Napoca strada Augustin piersecan Nr 2?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai primit un Aviz postal, atunci este scris pe el numarul oficiului si orarul cand te poti prezenta (de regula, este cel mai apropiat de adresa sestinatarului).

| dullcat a răspuns:

Pai adresa ta nu are un cod postal? Te folosesti de acesta pentru a afla. Uite ca aici in link merge sa pui doar adresa ta si iti da atat codul cat si oficiul postal de care apartii.

https://www.posta-romana.ro/cauta-cod-postal.html

| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca oficiul postal 6 dar cel mai sigur o sa stii daca dai un telefon la posta sau mergi acolo sa intrebi, dureaza 5 min sa suni si sa o sa-ti raspunda, gasesti nr pe site