| 8884Ion a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu draiverele de la printer canon i-sensys MF 4010 (4018) pentru windows 7 64bit
acui o sa mearga primeste funda happy

1 răspuns:
| badboyvlad a răspuns:

Windows 7 iti recunoaste toate driverele si nu treba sa instalezi nimic.Scrii jos in la start unde cauti "printer" dai enter si iti deschide un folder cu ceva imprimante.Imnprimanta ta trebuie sa fie pornita si tio va pune acolo cu numele ei Canon i-sensys MF 4010 (4018).Dai dublu chick pe ea si ai acolo pentru scanat... ajustari. Daca iti apare acolo va merge si sa scoti foi cu ea.