| WikiAlex a întrebat:

Să se citească! Acesta ar putea fi răspunsul mult aşteptat al întrebării cu găina şi oul!

Din punct de vedere religios, Dumnezeu a creat lumea, a creat omul şi animalele, el a creat tot pământul! Deci a creat şi subspecia asta de animale, găina! Teoretic, dacă ne gândim, ce a putut să creeze Dumnezeu, oul sau găina? Găina, desigur! Cum am mai spus-o în viaţă, găina este numai una, dar oul este şi de pasăre, şi de reptilă.
Am să fac rezumat la articol, fiindcă e târziu şi nu prea gândesc bine!
Ceea ce vreau ca voi să reţineţi cum am făcut şi eu este că din găină a izvorât oul, iar din ou găina! Cu cine am început? Cu găina! Acesta este răspunsul corect din punctul meu de vedere şi poate că nu-s singurul care crede asta! Vă mulţumesc pentru atenţie! Şi dacă mă înşel, înseamnă că singurul răspuns este Dumnezeu!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing

| lpavel a răspuns:

NU te inseli deloc! Nu stiu raspunsul doar cei necredinciosi!
Intrebarea asta nu mi-am pus-o niciodata pentru c-o stiam dar daca spuneam asta unui necredincios nu ma credea asa ca eram indiferent... happy