| Joaannaa a întrebat:

Saaluut! Am si eu o problema. Vreau sa-mi activez casuta vocala[sunt pe cosmote] si nu pot. Am cautat pe site, si imi zice sa apelez 177, dar imi zice "numarul nu este cunoscut"cand apelez. Stie cineva cum mi-as putea-o activa altcumva?batting eyelashes
Fuundaa! happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici pașii, http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17610&ns=-10000
Ori dacă nu sună la Relații cu clienții, 1234.
Pa, pa.

| Joaannaa explică (pentru Legiuitoarea):

Aici am intrat si eu, si atunci cand am apelat 177, cum mi-au zis, mi s-a spus ca: "numarul nu este cunoscut, la revedere". straight face

| horia2012 a răspuns:

Nu-ti activa casuta vocala pentru ca toti prieteni te vor injura pentru ca le consuma minute din abonament sau de pe cartela ca sa-ti lase mesaj.
Si chiar daca nu-ti lasa, si robotul
casutei consuma minute. Inclusiv
minutele tale. Dar e alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la orice reprezentanta Cosmote din orice localitate si te vor ajuta.Mult noroc.

| Sko_Alin_1994 a răspuns:

Asa am avut si eu o problema legata de aceasta casuta vocala. Probabil este activa notificarea de prezenta, o poti dezactiva trimitind un sms D Np la 1234 astepti cateva minute apoi apelezi 177, daca nu merge nici asa intra pe my accont la telekom, dar ar trebui sa functioneze mie acum imi functioneaza happy