| papyionut a întrebat:

Sal am si eu o problema am un laptop HP pavilion g7 l-am formatat cu windos 7 si nu mi.a loat toate driverele pana la urma le-am lua eu ce mai lipsea. dar totusi nu imi mai merge unele comenzi cum ar fi sa dau volumu mai tare sau mai incet din tastatura, si mai multe chesti. de unde as putea sa iau si eu toate drivele la acest laptop sau daca stiti ce pot sa ii facsad

2 răspunsuri:
| viviv a răspuns:

Pentru butoane nu sunt driverele de vina se mai blocheaza stai calm ca si mie mi se intampla si apoi isi revine doar trebuie sa ai rabdare!

| papyionut explică (pentru viviv):

Ok am inteles. Multumesc