| Xpert2000 a întrebat:

Sal,cum pot pune poze de pe pc pe aparatul foto, cand vreau sa trag o poza in folder imi da o eroare "Se poate ca dispozitivul sa nu poate reda sau vizualiza acest fisier" vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Este din cauza rezolutiei prea slabe, iar aparatul nu poate face fata. Daca ai facut pozele cu tel, le-ai pus pe pc si vr sa le pui pe aparatu foto, posibil ca, camera tel sa fie prea slaba sau prea puternica pentru ca aparatul foto sa suporte pozele ei.Sau pozele de pe net daca vr sa pui poze de pe net pe aparatu foto la fel rezolutia e de vina.Nu ai ce face. Fundabig grin

| MyhaElla17 a răspuns:

Nici la mine nu mergea, dar cand m-am dus sa repar aparatul am intrebat acolo si mi s-a zis ca nu merge sa bag poze din calculator pe aparat. Doar sa bag de pe aparat in calculator. Sper ca ti-am fost de ajutor.